Klaudia Ścibisz, zajęła I miejsce w egzaminie ósmoklasisty

Średni wynik uzyskany przez uczniów z tegorocznego egzaminu ósmoklasisty klasyfikuje szkołę w Ujeździe na 1 miejscu w Gminie Iwaniska oraz 5 miejscu w powiecie opatowskim.

Zdobytego wyniku pogratulowali już szkole wójt Gminy Iwaniska – Marek Staniek, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Iwaniska – Zofia Kowalska, radni Rady Gminy Iwaniska – Gabriel Majsak i Władysław Orkisz. Gratuluję dyrektorowi szkoły w Ujeździe – Marcinowi Urbańskiemu, nauczycielom, rodzicom i uczniom. Osiągnięte wyniki są efektem wytężonej pracy szkoły, którą możemy cały czas obserwować. Jej dynamiczny rozwój i wszechstronne działania są również dobrą wizytówką naszej gminy, mówi wójt – Marek Staniek.

Tegoroczny egzamin pokazuje, że sprostaliśmy wyzwaniom w tym trudnym czasie epidemii i możemy zaliczyć go do udanych. Dzięki wspólnym wysiłkom i zaangażowaniu szkoła odniosła sukces. Gratuluję naszym absolwentom oraz dziękuję tym, którzy zawsze wspierają pracę i działania Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe, mówi dyrektor –Marcin Urbański.

Sukcesem szkoły cieszą się również rodzice. Pragnę pogratulować uczniom klasy ósmej i życzyć im dalszych osiągnięć w edukacji.  W imieniu całej Rady Rodziców składam podziękowania na ręce pana dyrektora za nieustanny trud w dbaniu o naszą szkołę i wychodzenie naprzeciw wszystkim jej potrzebom, mówi przewodnicząca Rady Rodziców – Aneta Chłodnicka.

Tegoroczny egzamin ósmoklasisty pisali: Gabriela Arcowska, Grzegorz Chyliński, Emilia Dudek, Martyna Kubala, Konrad Lenart, Kacper Rożek, Aleksandra Sobczyk, Mateusz Sobczyk, Wiktoria Sobczyk, Maria Strzyż, Zofia Strzyż, Mateusz Syrek, Klaudia Ścibisz, Krystian Środa, Krystian Winiarski, Nikola Woźniak. 


Aleksandra Sobczyk, zajęła II miejsce


Krystian Winiarski, zajął III miejsce z egzaminu