Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Iwaniska do uczestnictwa w badaniach społecznych, realizowanych przez Partnerstwo Ziemia Opatowska w ramach projektu, Centrum Wsparcia Doradczego.

Przed nami Święta Bożego Narodzenia – czas radosny, pełen miłości i ciepła rodzinnego. Boże Narodzenie zajmuje w polskiej tradycji miejsce szczególne. Jest to czas, na który czekają wszyscy, a największą radość w tym okresie przeżywają najmłodsi.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe prowadzi intensywne działania, których głównym celem jest rozwój zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży. Jest to możliwe dzięki systematycznym zakupom nowości wydawniczych do biblioteki szkolnej.

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego PSP Iwaniska filia w Wygiełzowie pilnie przygotowywały się do świąt poznając tradycję i zwyczaje bożonarodzeniowe.

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny. Jest to czas, na który czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. W naszym przedszkolu to również wyjątkowy okres.

W oddziałach  przedszkolnych funkcjonujących w Publicznej Szkole Podstawowej w Ujeździe jak co roku odbywały się intensywne przygotowania do świąt, w trakcie których dzieci poznawały tradycje i obyczaje bożonarodzeniowe.