Oświata

Szkoły Podstawowe

Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Filia im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębskiej Woli, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mydłowie, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administracja oświatą

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Iwaniskach
ul.Opatowska 6
27-570 Iwaniska
tel./15/ 860 11 75
Dyrektor: Pani Danuta Kargulewicz
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kultura

Instytucja Kultury ZAMEK KRZYŻTOPÓR w Ujeździe
Ujazd 73
27-570 Iwaniska
tel. 15 860 11 33
Dyrektor: Pani Elżbieta Charymska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminne Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach
ul. Rynek 1
27-570 Iwaniska
tel. /15/ 860 12 86
Pełniąca obowiązki dyrektora: Pani Dominika Religa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomoc Społeczna

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwaniskach
ul.Rynek 3
27-570 Iwaniska
tel. /15/ 860 12 54 wew. 112, 15 860 12 03
Kierownik OPS: Pani Maria Serwinowska
http://www.opsiwaniska.pl/