czwartek, 18 lipiec 2019
 
 
Spotkanie integracyjne w Gryzikamieniu
W Gryzikamieniu odbyło się spotkanie integracyjne pn. „Bezpiecznie na drodze” władz gminy: Wójta Gminy Iwaniska Marka Stańka, Sekretarz Wiesławy Słowik, Radnej Powiatu Opatowskiego Marii Serwinowskiej, Radnego Rady Gminy Iwaniska Sławomira Sadaja, Sołtysa sołectwa Bogusława Dziedzica z mieszkańcami wsi i okolic.

W ramach spotkania zorganizowano szereg gier i zabaw dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców przez pracowników Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach. Podczas spotkania panowała bardzo miła atmosfera, zostały także poruszone zagadnienia na temat zachowania bezpieczeństwa, szczególnie w zbliżającym się okresie wakacyjnym. Nie zabrakło także nagród dla milusińskich, które wręczał Wójt Gminy Iwaniska.

- Jesteśmy aktywni w naszej gminie poprzez integrację mieszkańców wsi znajdujących się na terenie gminy Iwaniska. Spotkania te mają na celu nie tylko integrować mieszkańców do wspólnych inicjatyw, rozwijać komunikację społeczną w środowisku wiejskim czy też pobudzać do aktywności społecznych, ale i poznać ich potrzeby związane ze środowiskiem lokalnym gminy Iwaniska. Zachęcam serdecznie do udziału w kolejnych spotkaniach – mówił Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek. 
wstecz   dalej »