czwartek, 18 lipiec 2019
 
 
Spotkanie integracyjne

W Boduszowie odbyło się spotkanie integracyjne mieszkańców wsi i okolic wraz z władzami gminy: Wójtem Gminy Iwaniska Markiem Stańkiem, Sekretarz Gminy Wiesławą Słowik, Radną Powiatu opatowskiego Marią Serwinowską i Radnym Gminy Iwaniska Borysem Batko.

Podczas spotkania miało miejsce uroczyste otwarcie świetlicy w Boduszowie. Niedziela upłynęła pod znakiem dobrej pogody i świetnej zabawy. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele gier i atrakcji z nagrodami. Podczas spotkania, można było między innymi wziąć udział w konkursach sprawnościowych, przeprowadzonych z pracownikami Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach. Uczestnicy spotkania chętnie brali udział w przygotowanych atrakcjach.

- Festyny skierowane do rodzin cieszą się niezmiennie dużym powodzeniem. To zarazem okazja do zabawy o charakterze rodzinnym, ale także integracji z mieszkańcami – mówi Wójt Gminy Marek Staniek. – Rodzice chętnie spędzają czas na wspólnej zabawie z dziećmi. Stąd nasz pomysł zorganizowania spotkań integracyjnych. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy bawili się doskonale.

 
wstecz   dalej »