środa, 22 maj 2019
 
 
WYJĄTKOWY KONCERT DLA BABĆ I DZIADKÓW W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W UJEŹDZIE

 

Życzenia dla babci, która łzy radości roni i sto buziaków dla dziadka, co serce dla wnuków ma na dłoni, przekazali podczas uroczystego koncertu w dniu 24 stycznia 2018 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe licznie przybyłym na uroczystość swoim babciom i dziadkom.

W tym niecodzienny wydarzeniu udział wzięli: wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Ścibisz, Radny Rady Gminy Władysław Orkisz, przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Woźniak, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe – Marcin Urbański, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości szkolnych. Święto Babci i Dziadka, to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, radości i wspomnień.

Zaprezentowany koncert był swego rodzaju podziękowaniem za bezgraniczną miłość, wyrozumiałość, cierpliwość i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Dzieci postarały się, aby spędzony wspólnie tego dnia czas na długo pozostał w pamięci. Dziadkowie z dumą podziwiali popisy wokalno – aktorskie swoich wnuków.

Na zakończenie uroczystości, dzieci obdarowały swoje ukochane babcie oraz swoich ukochanych dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie i zaprosiły na gorący jak ich serca i słodki jak miód poczęstunek przygotowany przez niezawodną Radę Rodziców.

 
wstecz   dalej »