piątek, 24 maj 2019
 
 
Gmina Iwaniska tętni sportowym życiem!

Przez ostatnie dwie niedziele lipca, na Stadionie Sportowym w Iwaniskach odbyły się rozgrywki Dzikich Drużyn w turnieju piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Iwaniska – Marka Stańka. Piękne gole, niespodziewane rotacje piłki wpadającej do bramek i wspaniałe podania zapewniało sześć drużyn – ok. 84 zawodników. Pozytywnym zaskoczeniem był udział w rozgrywkach drużyny żeńskiej z okolic Iwanisk. Mecze trwały 2x20 min. Poprzez losowania wyłonione zostały 2 grupy po 3 drużyny.Zawodnicy walczyli na każdym skrawku boiska. Pogoda dopisała, a atmosfera na boisku była jak zwykle gorąca i obfitowała w wiele ciekawych akcji. Doping dla wszystkich zawodników dał się słyszeć szczególnie ze strony przybyłych mieszkańców.

Wyniki finału przedstawiają się następująco:

I miejsce - Kujawy
II miejsce - Old Boys
III miejsce – Ujazd (Toporów)
IV miejsce - Iwaniska
V miejsce - Gorzków
VI miejsce – Dziewczyny

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy z rąk Wójta Gminy Iwaniska Marka Stańka, Sekretarz Wiesławy Słowik i Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Ścibisza.

- Wszystkie realizowane przedsięwzięcia nie miałyby miejsca, gdyby nie wsparcie Wójta Gminy Iwaniska, Marka Stańka– mówi Dyrektor Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury, Magdalena Pietrzyk.

Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Iwaniska. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć.

 
wstecz   dalej »