środa, 24 kwiecień 2019
 
 
Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Przepiórowie

 
 

Sobotnie popołudnie 14 lipca 2018r. w sołectwie Przepiórów o godz. 16:30 rozpoczęła Msza Św. koncelebrowana przez proboszcza Parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Mydłowie – ks. Tomasza Kwaśnik.

Z kolei po Mszy Św. nastąpiło otwarcie świetlicy wiejskiej poprzez symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali: Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Wiesław Kowalczyk, Sołtys Sołectwa Przepiórów Zbigniew Doleszek, ks. Tomasz Kwaśnik, Radna Powiatu Opatowskiego i Sekretarz Gminy Wiesława Słowik oraz mieszkańcy sołectwa i dzieci.

Wójt Gminy Iwaniska w swoim przemówieniu podziękował wszystkim, którzy pracowali przy obiekcie, a także zachęcał całe środowisko lokalne do korzystania w pełni z możliwości tej świetlicy.

Uroczystość otwarcia świetlicy umiliły wspólne gry i zabawy z rodzicami, dziećmi i młodzieżą, które przeprowadziła Pani Sekretarz Gminy Iwaniska Wiesława Słowik wraz z pracownikami Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach.Na koniec na milusińskich czekały nagrody, które wręczał włodarz gminy – Marek Staniek.

 
wstecz   dalej »