czwartek, 18 lipiec 2019
 
 
Przedstawienie Tajemniczy Zamek

Hala Sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Iwaniskach zamieniła się w scenę teatralną. Już po raz drugi uczniowie szkół znajdujących się na terenie gminy Iwaniska mieli okazję obejrzeć widowisko muzyczne pn. „Tajemniczy Zamek" w wykonaniu artystów Łódzkiej Agencji Koncertowej, które bawiło, uczyło i wychowywało.

Artyści po raz kolejny zachwycali w naszej małej miejscowości niezwykłym kunsztem artystycznym i estetycznym. Bohaterowie spektaklu zapewnili młodym widzom i opiekunom dużą dawkę humoru, podali sporą dawkę praktycznych rad,wskazali, że każdy może zostać artystą.

W ramach imprezy przewidziano także udział dzieci w grach i zabawach konkursowych, w których dostały atrakcyjne nagrody i co niewątpliwie pozwoliło chętnym i śmiałym dzieciom wspaniale się bawić.

- Ciężka praca, fantastyczna obsada, bardzo przyjazna przestrzeń, świetna część wokalna, ubarwiały dziś sceniczne perypetie bohaterów. Wielkie brawa!– mówił Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek.

Organizatorem spektaklu był Wójt Gminy Iwaniska – Marek Staniek, wraz z Gminnym Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Iwaniskach.

Zgromadzonym małym i dużym widzom dziękujemy za przybycie, a wszystkich mieszkańców i sympatyków naszej gminy serdecznie zapraszamy na kolejne artystyczne wydarzenia Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach. 
wstecz   dalej »