czwartek, 18 lipiec 2019
 
 
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W UJEŹDZIE

18 KWIETNIA 2018 ROKU W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W UJEŹDZIE ODBYŁ SIĘ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

Na uroczystości obecni byli: Wójt Gminy Iwaniska – Marek Staniek, Przewodniczący Rady Gminy – Andrzej Ścibisz, Przewodniczący Komisji Oświaty – Stefan Kwiatek, Radny Gminy– Władysław Orkisz. O przedszkolakach pamiętali również Przewodniczący Rady Powiatu Opatowskiego – Zbigniew Wołcerz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Elżbieta Woźniak.

Przedszkolaki ze szkoły w Ujeździe zaprezentowały ciekawy program wokalno-taneczny i wraz z uczniami klas starszych przedstawiły baśń pt. „Brzydkie Kaczątko” w pięknej scenografii z rekwizytami wykonanymi przy współpracy mam. Dzieci wykazały się umiejętnościami zdobytymi w przedszkolu. Po przedstawieniu rodzice poprosili dyrektora szkoły Marcina Urbańskiego o uroczyste pasowanie dzieci na przedszkolaków. Do grupy przedszkolnej 3-4 latków w bieżącym roku szkolnym uczęszcza 17 dzieci.

Wójt Gminy Iwaniska skierował ciepłe słowa zarówno do dzieci, ich rodziców oraz do grona pedagogicznego. Nagrodził przedszkolaków gromkimi brawami i życzył przedszkolakom dużo uśmiechu, zdrowia i radości.

Dyrektor, nauczyciele i rodzice składają wyrazy wdzięczności Wójtowi Gminy Iwaniska i  Radzie Gminy Iwaniska  za utworzenie i prowadzenie oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Ujeździe. Dziękują również Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

 
wstecz   dalej »