niedziela, 16 grudzień 2018
 
 
Informacja o szkoleniu

Jak pozyskać 60 tysięcy złotych na restrukturyzację małych gospodarstw? Czy 100 tys. złotych wystarczy na założenie małej firmy na terenach wiejskich? Czy kwota 200 tys. złotych jest dostępna na zrealizowanie inwestycji przeznaczonej na rozwój Twojego gospodarstwa? – Odpowiedź na te pytania mógł znaleźć każdy, kto przybył na bezpłatne warsztaty szkoleniowe, które odbyły się dnia 7 lutego 2018 roku od godz. 12:00 w Sali Zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Tematem wiodącym przeprowadzonych warsztatów było pozyskiwanie funduszy unijnych i innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, gdzie każdy klient mógł uzyskać fachową poradę oraz pomoc w wypełnieniu wniosków. Prowadzący podpowiadali zainteresowanym mieszkańcom gminy Iwaniska w jaki sposób w pierwszym półroczu 2018 roku można pozyskać fundusze unijne na rozwój małych i średnich gospodarstw oraz firm.

 
 
 

W spotkaniu udział wziął także Wójt Gminy Iwaniska, Marek Staniek, który serdecznie powitał przybyłych gości, zachęcając do korzystania z dostępnych funduszy, gdyż najprawdopodobniej o kolejne będzie można ubiegać się dopiero po 2020 roku.

W tym dniu przewidziany również był pokaz maszyn i sprzętu rolniczego.

Wydarzenie realizowane było przez firmę PROINVEST doradztwo inwestycyjne oraz P.P.H.U A.R. Chmielewski. W celu szczegółowych informacji związanych z doradztwem inwestycyjnym i specjalistyczną pomocą w opracowaniu wniosków o dotacje prosimy o kontakt z: Grzegorzem Przysucha – tel. 509753997, 508490609, Karoliną Szałas – tel. 506960114, 725552555 bądź pod adresem e-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
wstecz   dalej »