środa, 22 maj 2019
 
 
Święto Babci i Dziadka PSP Mydłów

W Szkole Podstawowej w Mydłowie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

W dniu 19.01.2018r. w Szkole Podstawowej w Mydłowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oprócz licznie zgromadzonych babć i dziadków, nauczycieli oraz uczniów szkoła gościła wójta Gminy Iwaniska - pana Marka Stańka, oraz radnych - pana Cezarego Miśkiewicza i  pana Wiesława Kowalczyka. Pan wójt, zabierając głos podziękował za przygotowanie przedstawienia nauczycielom oraz dzieciom. Babciom i dziadkom przekazał najszczersze życzenia.  

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli obejrzeć swoje pociechy przedstawiające montaż słowno – muzyczny pt. „ Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent. Przygotowany został on pod czujnym okiem wychowawców: Pani Anny Majsak, Pani Doroty Tomaszewskiej oraz Pani Danuty Judy. Pani dyrektor Grażyna Krakowiak złożyła wszystkim przybyłym babciom i dziadkom serdeczne życzenia.

 Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami - były to piękne laurki zdobione motywami kwiatów. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

 
wstecz   dalej »