środa, 24 kwiecień 2019
 
 
Uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci

W sobotę, 28.10.2017r. w miejscowości Łagowica Stara miało miejsce uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek, Sekretarz Gminy Iwaniska Wiesława Słowik, Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Stanisław Górczyński, Sołtys Wsi Elżbieta Łata i zgromadzeni mieszkańcy.

Następnie Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek wręczył kwiaty wraz z wyrazem podziękowania za użyczenie działki, na którym powstał plac zabaw właścicielce – Joannie Glica.  Powitał zebranych, a następnie rozpoczęły się gry i zabawy z dziećmi, przygotowane przez pracowników Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji wraz z nagrodami ufundowanymi przez Wójta Gminy Iwaniska. Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Opatowie – st. asp. Radosław Krakowiak i mł. asp. Paweł Łasak przeprowadzili pogadanki i prelekcje na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa, po czym zostały rozdane gadżety odblaskowe. Dodatkową atrakcją była prezentacja radiowozu policyjnego.

Nie zabrakło przepysznego ciasta do kawy, które przygotowały panie z tej miejscowości.  Mając takie miejsce z pewnością powtórzone będą wspólne spotkania nawet bez szczególnej okazji.


 
 
wstecz   dalej »