piątek, 24 maj 2019
 
 
Festyn rodzinny w Kujawach
 
 

Radośnie i rodzinnie przebiegał festyn rodzinny zorganizowany przez Wójta Gminy Iwaniska Marka Stańka, Sekretarz Gminy Iwaniska Wiesławę Słowik oraz pracowników Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach. W programie przewidziano wiele atrakcji i konkursów z nagrodami dla dzieci i młodzieży oraz rodziców. Nie zabrakło także doskonałej kuchni, ciepłego posiłku i napojów.
W niedzielę, 1 października 2017r. w miejscowości Kujawy, boisko sportowe stało się jednym wielkim placem zabaw. Tańczono, śpiewano, malowano, fruwały baloniki z logo „Gminy Iwaniska”, a młodzi uczestnicy festynu, rozpoznawalni po wymalowanych niczym u Indian buziach, chętnie uczestniczyli w zorganizowanych dla nich zabawach. Można było pograć w piłkę nożną, bić rekord w liczbie osób jednocześnie skaczących na wielkiej skakance, wziąć udział w wielu konkurach.

Zabawa na festynie trwała od godziny 16:00, natomiast o godz. 15:00 odbył się mecz o puchar Wójta Gminy Iwaniska. Cóż za emocje panowały na boisku! W finale wygrali gracze z miejscowości Kujawy zdobywając wynik 6:3.

- Festyn to okazja do zabawy o charakterze rodzinnym, ale także integracji z mieszkańcami – wyjaśnia Wójt Gminy Iwaniska, Marek Staniek. - Wielkie podziękowanie dla dzielnych dzieci, które były czołowymi postaciami niedzielnego spotkania – dodał.

Dzielnicowy Gminy Iwaniska st. asp. Radosław Krakowiak z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie przypominał o zasadach bezpieczeństwa na drogach, związanych z powrotem do szkoły, a także o niebezpieczeństwie związanym z dostępem do używek. Każde z dzieci otrzymało elementy odblaskowe.

Organizatorami festynu rodzinnego był Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek, Sekretarz Gminy Iwaniska Wiesława Słowik we współpracy z pracownikami Gminnego Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach. Przygotowane atrakcje z myślą o uczestnikach imprezy zafundował Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek.

 
 
 
 
 
 
 
 

 
wstecz   dalej »