piątek, 24 maj 2019
 
 
Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych

Majówka to czas radosnego, rodzinnego i aktywnego odpoczynku podczas którego nikt nie może się nudzić, dlatego też Wójt Gminy Iwaniska przy współpracy z Gminnym Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach 1 maja 2017 roku zorganizował festyn majówkowy dla najmłodszych mieszkańców  Iwanisk.

W programie znalazły się gry planszowe, konkurencje sportowe wewnątrz budynku i na świeżym powietrzu, malowanie twarzy oraz wykonywanie prac plastycznych. Pomysł na spędzenie czasu w sposób kreatywny bardzo spodobał się wszystkim uczestniczkom. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku oraz ciepłej herbaty/kawy.

Podczas imprezy odwiedzili nas również zaprzyjaźnieni funkcjonariusze  z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, dzięki którym dzieci mogły dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i w życiu codziennym. Funkcjonariusze policji rozdali elementy odblaskowe w postaci opasek.    

  Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy i trzeba było się pożegnać. Patrząc po uśmiechach naszych pociech, zajęcia bardzo się podobały. Dzieci zaprzyjaźniły się ze sobą, miały mnóstwo pomysłów i były chętne na wszelkiego typu zabawy.

Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek ufundował dzieciom słodkości oraz upominki w postaci kolorowych piłek i skakanek.         

 
wstecz   dalej »