wtorek, 18 czerwiec 2019
 
 
Były kwiaty i życzenia

W Zespole Publicznych Szkół w Iwaniskach Publicznej Szkole Podstawowej w Iwaniskach odbyła się uroczystość przygotowana z okazji Dnia Matki. Program artystyczny zaprezentowały klasy IVa i IVb oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. W wierszach i piosenkach wyraziły wdzięczność swoim rodzicom za trud wkładany w ich wychowanie oraz podziękowały za każdy wspólnie spędzony dzień. Swoje umiejętności zaprezentowały także dziewczęta z zespołu tanecznego „Arabeski” oraz uczniowie klasy VIB w tańcu „Zorba”.

Akademię swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście: Wójt Gminy Iwaniska Pan Marek Staniek, Przewodniczący Rady Gminy Iwaniska Pan Stefan Zając, Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Gminy Iwaniska Pan Józef Krzemiński, Dyrektor ZPS w Iwaniskach Pan Wacław Słowik, Wicedyrektor ZPS w Iwaniskach Pani Anna Michalska – Kapsiak, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agata Niedbała oraz grono pedagogiczne i w szczególności - rodzice.

W tym uroczystym dniu życzeniom nie było końca. Na ręce Pani Agaty Niedbały symboliczną wiązankę kwiatów wręczyli Pan Wójt Marek Staniek i Pan Dyrektor Wacław Słowik, składając życzenia wszystkim rodzicom. A wszystkie dzieci obdarowały ich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci uczniów i rodziców.

 
wstecz   dalej »