środa, 24 kwiecień 2019
 
 
DZIECI ZE SZKOŁY W UJEŹDZIE PAMIĘTAŁY O ŚWIĘCIE SWOICH BABĆ I DZIADKÓW


1 lutego 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Ujeździe odbył się niezwykły koncert życzeń w wykonaniu młodych artystów z oddziałów przedszkolnych i klas I – III. Dedykowany on był dla gości szczególnych – KOCHANYCH BABĆ I DZIADKÓW, którzy bardzo licznie przybyli na spotkanie.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: wójt Gminy Iwaniska – Marek Staniek, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Iwaniska – Zofia Kowalska, przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego – Zofia Kokosa, radny Rady Gminy Iwaniska – Władysław Orkisz, dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół – Danuta Kargulewicz, przewodnicząca Rady Rodziców – Elżbieta Woźniak oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe – Marcin Urbański.

Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych dniach uczniowie ze szkoły w Ujeździe pamiętali o nich i wspólnie z wychowawczyniami oddziałów przedszkolnych i klas młodszych przygotowały przedstawienie i drobne upominki.

Dziadkowie w skupieniu przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryjąc przy tym wzruszenia.  Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. 

To był dzień, pełen uśmiechu i radości, mówi dyrektor szkoły – Marcin Urbański. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania, dodaje dyrektor. 

,,Bóg nie mógł być wszędzie więc stworzył babcie i dziadków”

(autor nieznany)

 

KOCHANE BABCIE I DRODZY DZIADKOWIE!

Życzymy Wam samych radosnych dni, dużo zdrowia,

 a przede wszystkim najpiękniejszych chwil spędzonych razem z wnukami!

Dyrektor, nauczyciele, pracownicy, rodzice i uczniowie

Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe 
wstecz   dalej »