środa, 24 kwiecień 2019
 
 
Ślubowanie pierwszaków w Mydłowie


 W piątek 24 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Mydłowie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Na tę doniosłą uroczystość  przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Iwaniska-pan Marek Staniek, rodzice pierwszoklasistów oraz cała społeczność szkolna.

           Uroczystość ślubowania i  pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęła się wystąpieniem pani dyrektor- Grażyny Krakowiak, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów.

           Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrektor szkoły-Grażyna Krakowiak. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Mydłowie. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy .Nie zabrakło też słodkich upominków od rodziców.

 

Autor: Anna Majsak

 
wstecz   dalej »