środa, 24 kwiecień 2019
 
 
Archiwum
II Bieg Ziemi Opatowskiej w gminie Iwaniska
 
 

3 września o godzinie 11:00 w Zamku Krzyżtopór w Ujeździe Wójt Gminy Iwaniska Marek Staniek uroczyście powitał uczestników II Biegu Ziemi Opatowskiej. - Cieszę się, że zostały podjęte tego typu przedsięwzięcia sportowe w naszym powiecie, a najbardziej z tego, iż trasa zawodów miała swój początek właśnie w naszej gminie - gminie Iwaniska. Wszystkim uczestnikom życzę wytrwałości i szybkiego dotarcia do linii mety - mówił Wójt Gminy Iwaniska, Marek Staniek.

Trasa biegu prowadziła przez malownicze tereny ziemi opatowskiej. Zawodnicy pobiegli z Ujazdu, przez miejscowości: Toporów, Boduszów, Krępa Dolna, Strzyżowice aż do Opatowa.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Ziemia Opatowska.

 
 
Będą nowoczesny plac targowy oraz 7 kilometrów kanalizacji
Budowa targowiska wiejskiego wraz z budynkiem handlowo-gastronomicznym z sanitariatami i przynależną infrastrukturą – realizacja w systemie
zaprojektuj-wybuduj.


Planuje się budowę parkingu na 60 samochodów, budynku handlowo-gastronomicznego oraz straganów.

Na kondygnacji parteru przewidziano biuro targowiska, sanitariaty publiczne, lokal gastronomiczny, cztery lokale handlowe.

12 września 2017 r. planuje się podpisanie umowy o dofinansowanie w/w zadania.

Zadanie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Planta, Tęcza, Ujazd, Kopiec o długości około 7 km z dwoma pompowniami sieciowymi – realizacja w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Budowa planowana w latach 2018-2019
Zadanie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na latach
 2014-2020
 

 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 13 - 19 z 19